Likwidacja Zagranicznych Szkód Komunikacyjnych

 

 

Wypłata maksymalnej kwoty odszkodowania

Za naszym pośrednictwem zlikwidują Państwo szkody komunikacyjne do jakich doszło poza terytorium Polski. Zagraniczne szkody komunikacyjne likwidujemy bezpośrednio u zagranicznych ubezpieczycieli, na warunkach obowiązujących w danym kraju. Koszty napraw zagranicą są znacznie wyższe, niż w Polsce. Likwidacja szkody bezpośrednio u ubezpieczyciela sprawcy pozwala uzyskać kilkukrotnie wyższe odszkodowanie w stosunku do szkód likwidowanych za pośrednictwem polskich ubezpieczycieli. Dzięki wieloletniej współpracy z doświadczonymi rzeczoznawcami z Niemiec i innych krajów unii Europejskiej, jesteśmy w stanie wykonać rzetelnie kosztorys naprawy, na warunkach obowiązujących w danym kraju i skutecznie dochodzić zasadnego odszkodowania.

 

 

Skrócenie czasu wypłaty odszkodowania

Nasze doświadczenie w likwidacji szkód komunikacyjnych w zagranicznych towarzystwach ubezpieczeniowych i współpraca z zagranicznymi prawnikami pozwala nam skrócić czas niezbędnych formalności potrzebnych do wypłaty odszkodowania. Większość wypłat odszkodowania zamykamy na etapie polubownym uzyskując maksymalną kwotę odszkodowania.

 

 

Brak dodatkowych kosztów

Współpracując z nami nie ponoszą Państwo, żadnych kosztów z własnej kieszeni. Koszty obsługi technicznej obejmującej takie czynności jak oględziny pojazdu, sporządzenie dokumentacji zdjęciowej dla ubezpieczyciela, czy ustalenie kosztów napraw ponosi nasza firma. Nie muszą się Państwo martwić również o koszty obsługi formalno-prawnej procesu likwidacji szkody, wszelkie czynności w tym zakresie są wykonywane dla Państwa całkowicie bezpłatnie. Nasze wynagrodzenie to jedynie opłata success fee, o którą zostanie pomniejszona kwota odszkodowania, które dla Państwa uzyskamy.

 

 

Nie warto zatem popełniać błędu, likwidując szkody zagraniczne za pośrednictwem polskiego ubezpieczyciela. Jeżeli są Państwo zainteresowaniu uzyskaniem szczegółów na temat współpracy z nami zapraszamy do kontaktu telefonicznego 608 342 519 lub email Biuro@automotivexpert.pl.