AutomotiveXpert – Rzeczoznawcy Samochodowi

AutomotiveXpert to prężnie rozwijające się zespół rzeczoznawców samochodowych. Zajmujemy się szeroko pojętym rzeczoznawstwem techniki motoryzacyjnej i rzeczoznawstwem maszynowy. Zrzeszamy rzeczoznawców na terenie całej Polski. Założycielem firmy jest Certyfikowany Rzeczoznawca Samochodowy z Listy Ministra Infrastruktury i Rozwoju mgr inż. Łukasz Mroczkowski (numer identyfikacyjny rzeczoznawcy RS001525).  Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z klientami instytucjonalnymi jak banki i firmy leasingowe. Wykonujemy opinie dla klientów indywidualnych na potrzeby rozliczenia dotacji unijnych, odprawy celnej pojazdów czy identyfikacji danych technicznych.

Opinie wykonywane przez naszych rzeczoznawców spełniają najwyższe standardy wymagane przez banki i instytucje państwowe. Najwyższą jakość usług i doświadczenie potwierdza certyfikat kompetencji zawodowej wydany przez Europejskie Centrum Certyfikacji Rzeczoznawców i Specjalistów Samochodowych “TUVPOL”.

Podstawowy zakres naszej działalności to:

– wycena pojazdów samochodowych (osobowe, ciężarowe, specjalne),

– wycena maszyn budowlanych,

– wycena maszyn i urządzeń przemysłowych,

– kontrola i weryfikacja jakości wykonanych napraw,

– weryfikacja kosztorysów napraw powypadkowych,

– likwidacja szkód komunikacyjnych,

– weryfikacja stanu technicznego pojazdów i maszyn,

– oględziny pojazdów przed zakupem,

Podejmujemy się również innych nietypowych zleceń z zakresu rzeczoznawstwa samochodowego i maszynowego.

Naszą domeną jest rzetelność i usługi wykonywane na najwyższym poziomie. Zaufało na już wielu klientów w całej Polsce.  Nadszedł czas, aby i Państwo skorzystali z usług rzeczoznawczych na najwyższym poziomie.